Kjo është kënga më e re nga Art Abazi (VIDEO)

By

Art Abazi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Asnjo si ti”.

Kënga vjen e shoqëruar me videoklip dhe keni mundësi ta shihni duke klikuar në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm