Gjoni dhe Shota e nisin ditën me thashetheme për banorët

By

Gjoni dhe Shota e kanë filluar ditën me thashetheme për banorët.

“Gjithë javën rrinë si diva të dështuara, në mbrëmje kishe ne po flasim”, është shprehur Shota.

Ndërkaq, Gjoni është shprehur se e ka parandjerë që nuk do të dal këtë javë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

“Unë kam thënë se i kam adhuruesit jashtë edhe nuk kam me dal, e kom ndje që nuk kam me dal mbrëmë”, tha Gjoni.

Artikuj të ngjashëm