Pas transformimit në ‘Skomplekse’, burri i propozon martesë gruas për të dytën herë (VIDEO)

By

Rubrika ‘Skomplekse’ e emisionit Prive, këtë të premte sjell një grua e cila ka befasuar edhe burrin e saj.

Ai madje i propozoi martesë për të dytën herë.

Materiali i mëposhtëm iu tregon se çka dhe si ndryshoi kandidatja e radhës për të cilën u kujdesën ekspertët e ekipit të kësaj rubrike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm