Gjira zbulon pak nga emri i djalit (FOTO)

By

Kanë mbetur edhe pak ditë derisa Gjira të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja e cila u distancua nga muzika për një kohë, pati njoftuar përmes Instagramit se është shtatzënë dhe po pret një djalë.

Tani, pasi kanë kaluar nëntë muaj, Gjira ka zbuluar emrin e djalit, të paktën shkronjën e parë.

Ajo u pyet nga ndjekësit në Instagram ‘Si ke me ja lan emrin bebit?’.

Artistja u përgjigj: “Një emër me M”, duke publikuar edhe një zinxhirë prej ari me po të njëjtën shkronjë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm