Zbulohet personi që po e shoqëron Morenën në pushime (FOTO)

By

Ka disa ditë që Morena Taraku po qëndron në Dubai.

Ajo zgjodhi këtë vend për të festuar ditëlindjen e saj të 26-të.

Por, sigurisht të gjithë ishin kurioz se kush po e shoqëron Morenën në këtë vend luksoz.

Ajo është bashkë me një mike të saj dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të postuar në instastory.

Asya Gashi, është shoqja e saj e cila ka jetuar në Kosovë por po e zhvillon karrierën si aktore dhe këngëtare në Turqi.

Morena etiketoi atë dhe e vendosi edhe një zemër mbi fotografinë e saj të cilën ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

H A P P Y #26 🌴

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm