Fatlum Muqolli, kosovari që do t’ua vjedh zemrat me interpretimin në kitarë (VIDEO)

By

Ai është vetëm 18-të vjeçar, por ka një zë fantastik dhe luan shumë bukur në kitarë.

Tejet i kompletuar si artist, Fatlum Muqolli fare lehtë mund të krahasohet me emra ndërkombëtarë si Shaën Mendes.

Muqolli i ftuar mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ka interpretuar live me kitarë një këngë të Mendes, duke e sjellë si cover.

Fatlumi ka zgjedhur këngën “Youth”, ndërsa performancën e tij mund ta dëgjoni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm