Gjiko thot “Hajt hajt” në këngën e re (VIDEO)

By

Orë më parë paralajmëruam publikimin e këngës dhe klipit të tij më të ri i cili kësaj radhe nuk erdhi me ndonjë bashkëpunim.

“Hajt hajt” titullohet kënga e re e reperit Asdren Gjikollit-Gjiko.

Një verë e hershme, femra seksi dhe interpretimi i vet reperit janë ato që e karakterizojnë këtë realizim.

Juve si ju duket?/PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm