Gjiko e grimoi Elitën dhe mund ta merrni me mend si shkoi!

By

Në kuadër të videove simpatike që po realizojnë më çift, Elita dhe Gjiko në vlog-un e radhës kanë sjellë tjetër situatë.

Prezantuesja e ka sfiduar reperin duke e bindur ta grimojë.

Dhe si shkoi? Sigurisht jo më së miri sepse Gjiko nuk ia ka ‘haberin’  për këtë punë.

Ndiqeni vlog-un e plotë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm