Adelina me performancë në Prishtinë

By

E rikthyer në skenë, këngëtarja Adelina Ismaili pas një periudhe po i rikthehet edhe performancave në qytetin e saj, Prishtinën.

Diva do të performojë nesër në ditët e para të hapjes së 13 në zonën industriale.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një postimi ku shprehet: ‘Neser po dal pak…than qe po qelet ky club i ri’.

Ajo do performojë krah Butës dhe Kiddas, dy reperë me pak kohë në skenën muzikore shqiptare. /Prive.al

Neser po dal pak…than qe po qelet ky club i ri ????

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm