Çka ka ndodhur me trupin e Vildanes?!

By

Pothuajse çdo ditë, bukuroshja Vildane Zeneli i ka ‘furnizuar’ me foto të nxehta ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Fotot në bikni kanë qenë më të shpeshta sesa ato në rroba por nga Vildanja kemi një pauzë së fundmi dhe duket që me një arsye të fortë.

Modelja e njohur ka humbur pak nga format e dikurshme meqenëse ka shtuar ca kilogramë.

Këtë e ka pranuar vetë Vildanja përmes një postimi ku shprehet që me verën në prag, do duhet t’i rikthehet palestrës për t’i rikthyer linjat bombastike trupore.

Meqenëse ka mbetur pak kohë, bën mirë që një gjë të tillë ta bëj shpejt meqenëse pa dyshim, fotot po i mungojnë edhe ndjekësve të saj të shumtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm