Gjiko depilohet dhe heq vetullat: Çka i thotë Elitës?

By

Reperi Gjiko duket se ka vendosur të transformohet në imazh me kërkesë të gruas së tij, Elitës.

Ai në rrjete sociale ka ndarë një video të depilimit të thellë që përfshin largimin e qimeve nga veshët dhe zgavrat e hundës.

Teksa xhiron procesin me dhimbje, ai i drejtohet Elitës duke i thënë: ‘Beb, qikjo ka me dhimt’ dhe i penduar, i thotë se është hera e fundit.

(lajmi vijon nën foto)

Por, cfarë bie në sy është edhe fakti që Gjiko ka hequr vetullat duke i dhënë një format të ri.

Na thoni mendimin tuaj, jeni pro apo kundër depilimeve të tilla tek meshkujt? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm