“Përplasen” Ana dhe Mc Beka, Beka e akuzon Anën se refuzoi duetin me të

By

Pak orë para nisjes së natës Prime, në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka nisur një debat në mes të Anës dhe MC Bekës, kjo pasi ky i fundit e ka akuzuar artisten se e “kishte refuzuar një duet me të”.

“Ka qenë në emision të Labit edhe hiq pa e diskutuar fare e kam pranuar pa asnjë problem”, ka thënë MC Beka.

Ndërsa, në anën tjetër, Ana ka thënë se – “Kam dasht me bo një remix të këngës time, pak më popullore për ‘shacat’, po askush nuk është interesuar edhe se kam lutur më askënd”.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm