Gili nuk i mjaftuan pesë data: Një kujtim bonus është i veçantë!

By

Gili ishte e ftuara e kësaj të premte në Privé në pesë datat përballë Liberta Spahiut.

Mirëpo, aq shumë kujtime e momente ka në karrierën e jetën e artistes saqë vetëm pesë nuk mjaftuan.

Gili tregoi dhe një datë bonus, e që kishte të bënte me klipin “Ditët e fundit”.

Protagoniste në atë projekt ishte prezantuesja Liberta Spahiu./Prive.al

Artikuj të ngjashëm