Për çka e lavdëron Adonisi Teutën (FOTO)

By

Sikur çdo bashkëshort që krenohet me zotësinë në kuzhinë të gruas së tij, edhe Adonis Morina duket të jetë një nga ata që lavdërohet me aftësitë e Teutës në këtë fushë të cilat duket që janë të mëdha.

Teuta Krasniqi e ftuar në një emision guzhine ku përgatiten ushqime të ndryshme, u përkujdes të përgatiste ushqime vërtetë të shëndetshme të cilat siq duket janë të ndikuara nga Adonisi kur dihet që ky i fundit është trainer fitnesi dhe e dijmë mirë cfarë tretmani të të ushqyerit kërkon kjo fushë.

“Qull/Tërshërë/Porridge receta….bravo baby” ka shkruajtur partneri I Teuta Krasniqit në llogarinë e tij në facebook ku i ka bashkangjitur edhe videon gjatë zierjës së saj./PRIVE.AL/

253ff6cfacbf2279083b653ef5c717bce690e1216886a5a46083d785e5f043a3_full

Artikuj të ngjashëm