Getinjo përkrah Edonin, thotë se duhej të qëndronte më gjatë në shtëpi

By

Në vazhdimësi, Getinjo ka deklaruar se ai përkrah komunitetin LGBT sepse është jeta e tyre dhe nuk detyrohen asnjë sqarim.

Sontë gjatë mbrëmjes tha se më parë nuk ka menduar kështu mirëpo shoqëria me njerëz të komunitetit ka bërë reperin t’i lë mënjanë paragjykimet.

Më tej, ai u shpreh se Edoni do duhej të qëndronte më gjatë në shtëpi dhe shpreh keqardhje të sinqertë që e kishte nominuar.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm