Kështu dukej Zanfina 10 vjet më parë!

By

Nuk ka ndryshuar shumë që nga viti 2007.

Këtë këngëtarja Zanfina Ismajli e dëshmon përmes një fotografie që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ku ka pozuar 10-të vjet më parë në një fustan të zi e të shkurtër.

Zanfina duket jo shumë ndryshe nga ajo që është sot dhe ka një linjë mjaft seksi trupore.

Ajo është në përgatitje të videoklipit më të ri, në të cili do të shfaqet tejet joshëse.

Këngëtarja ara disa javësh, ajo u bë edhe teze ngase motra e saj e famshme Adelina Ismajli ka lindur djalë ndërsa, ka treguar se vazhdon të jetë single.

 

Artikuj të ngjashëm