Në prag të Ramazanit, Adem Ramadani dhe Dani publikojnë ilahi

By

Adem Ramadani dhe Dani, publikuan sot projektin e ty të ri i cili është ilahi.

“Salatullah” titullohet ilahia e Ademit dhe Danit, me tekst dhe kompozim të vet Adem Ramadanit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm