Getinjo në koncert humanitar  (Foto)

By

Reperi Getinjo këtë vit ka qenë mjaft aktiv në tregun muzikor shqiptar përmes projekteve muzikore.

Ai solli tre videoklipe që erdhën në bashkëpunim me Evën, Fibin dhe Endrin. Akoma reperi nuk ka publikuar një këngë si solo artist gjatë këtij viti.

Përderisa ai ka treguar që është duke punuar në studio në të njëjtën kohë është prezent edhe në koncerte.

Sot ai do të merr pjesë në një event bamirësie që do të mbahet në Pejë për një vajzë.

Ky event mban emrin “Ta ndihmojmë Sibelin” dhe performimin atje Getinjo e ka konfirmuar përmes llogarisë së tij në instagram./Prive.al

Rruges per “Karagaq” te Pejes,koncert humanitar “Ta ndihmojme Sibelin”????

A photo posted by ⊙﹏⊙ (@getinjo) on

Artikuj të ngjashëm