Getinjo “godet” Gjonin e Shotën: Çka u tha ai? (VIDEO)

By

Përplasjet mes Julianës dhe Stresit ishte temë diskutimi që në fillim të Prime-t të sontëm.

E në këtë raport është përfshirë edhe Getinjo i cili ka thënë se nga inati për Julianën, të tjerët po bëhen me Stresin.

Ata që janë përfshirë më tepër janë Gjoni dhe Shota, përcjell Klankosova.tv.

“Këta që po implikohen më shumë, nuk i kuptoj, sepse këta nuk e bëjmë pse e dojnë Stresin, por e kanë inati Julin”, u shpreh ai.

Artikuj të ngjashëm