Këngëtarja e njohur shfaqet për të parën herë pas lindjes!  (Foto)

By

Është shkëputur për një kohë nga jeta publike e kjo për shkak të shtatëzënisë dhe lindjes së djalit Bear Payne.

Por tani është koha e rikthimit të saj në ekran si anëtare e jurisë në X Factor të Britanisë. Bëhet fjalë për Cheryl e cila sot ka dhënë intervistën e parë tashmë si nënë, ku dukej në formë tejet të mire fizike.

Këngëtarja e hitit ‘Parachute’ ka treguar se sa e plotësuar ndihet tani me të birin si dhe ka marrë shumë energji për një sezon të ri.

Prezencën e  saj në X Factor e rikonfirmoi edhe i pari kësaj patente Simon Cowell./Prive.al

Artikuj të ngjashëm