‘Marinari’ me Marinën në Prishtinë

By

Sapo kanë publikuar duetin e parë mes tyre, i cili është duke u klikuar shumë në YouTube.  Reperi Getoar Selimi i cili lançoi ‘Tiranë Lifestyle’ me Luana Vjollcën u panë sot në kryeqytet.

Por Luana nuk erdhi vetëm, ajo në Prishtinë solli edhe motrën, Marinën.

Marina gjatë ditës qëndroi me ‘marinarin e Prishtinës, në një nga hotelet luksoze të vendit.

Teksa Marina është me Getin, Luana duket e vetmuar dhe ka shkruar në një postim që ‘sonte don me dal në Prishtinë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm