Gerta Shino zbulon të pathënat për djalin e Florentin (VIDEO)

By

Ish-konkurrentja e Big Brother Albania, Gerta Shino, është rrëfyer ekskluzivisht në Prive për gjithçka rreth saj.

Nga larg, ajo ka folur për djalin e saj i cili erdhi para pak muajve në jetë, por edhe marrëdhëniet me burrin.

Nga kuptimi i emrit, zbulimi i gjinisë e dështimi i shtatzënisë, Gerta i ka thënë të gjitha për ju.

Ndiqni intervistën e saj të plotë për të mësuar më shumë rreth saj dhe jetës larg vendlindjes.

Artikuj të ngjashëm