E pabesueshme! Dua Lipa në bashkëpunim me dy idhujt e saj për remix-in e ri

By

Dua Lipa ndau një lajm tejet emocionues në rrjete sociale së fundmi.

Kënga “Levitating” do vijë si remix me idolin dhe një nga influencueset më të mëdha të muzikës botërore, Madonnën.

Por kjo nuk e gjitha! Pjesë e bashkëpunimit do të jetë edhe Missy Elliot.

Remix-i i këngës “Levitating” do të publikohet me datë 14 gusht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm