Genta Ismajli tregon çfarë nuk i pëlqen në Kosovë (VIDEO)

By

Genta Ismajli tregoi 50 gjëra të cilat mbase nuk i keni ditur më parë.

Në rubrikën ’50 pyetje me’ në emisionin Prive, këngëtarja tregoi a ka të dashur, çfarë nuk i pëlqen në Kosovë, kujt i bën dhurata dhe kur do të dalë kënga e re.

Përveç këtyre, Genta tregoi cila ishte ëndrra e saj e parealizuar.

Të gjithë përgjigjet ua jep videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm