Edhe një këngë nga Noizy dhe është në bashkëpunim me…

By

Noizy nuk e ka ndërmend të ndalet.

Para pak minutash, reperi postoi një fotografi në Instagram me anë të cilës bëri me dije se këto ditë publikohet ‘Boss Man’ në bashkëpunim me Lil Kolin.

Vetëm pak ditë më parë, Noizy lëshoi këngën me S4MM dhe javën e kaluar ‘Meksikane’ me Varrosin.

Poashtu, këta muaj, pritet që të dalë edhe bashkëpunimi i tij me Dafina Zeqirin.

Për këngën e re, nuk ka detaje të tjera./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bo7GC8kFYNW/?taken-by=noizy

Artikuj të ngjashëm