ACTION BRONSON, KONCERT NË VANCOUVER!

By

Action Bronson, është artisti i ri shqiptar që po vazhdon të jetë kryetitull i medieve botërorë. Së fundmi revistat përtej oqeanit kanë paralajmëruar koncertin e ri të reperit.

Pas publikmit të albumit dhe videoklipit ‘Baby Blue’ Bronson do të intepretojë në Vancouver me 21 Maj të këtij viti.

Ky koncert do të mbahet në teatrin ‘Vogue’ dhe biletat do të dalin në shitje nga data 3 Prill.

Shumë shpejt reperi shqiptar fillon edhe me turin që mban emrin e albumit ‘Mr Wonderful’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm