Gati dueti mes Fifit dhe Young Zerkës (FOTO)

By

Fifi dhe Young Zerka janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Lajmin e kanë bërë të ditur vet ata përmes rrjeteve sociale dhe pak orë më parë na njoftuan me një nga skenat e klipit i cili pritet të dalë së shpejti.

Sipas burimeve të Prive, kënga quhet ‘Pa gajle’.

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre./Prive.al

View this post on Instagram

@youngzerka !

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

 

Artikuj të ngjashëm