Gashi sapo paralajmëroi bashkëpunimin me Cardi B dhe DJ Snake? (VIDEO)

By

Sukseset për Gashin nuk kanë të ndalur.

Reperi kosovar me famë ndërkombëtare sapo paralajmëroi një super bashkëpunim.

Përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram, aty ku është shumë aktiv, ai tha: “Kush është gati për Gashi, Dj Snak dhe Cardi B?”.

Komentet nën këtë postim ishin të shumta dhe ne mezi po presim duetin mes kësaj treshe super perfekte.

Gashi ka punuar edhe më herët me DJ Snake – njërin prej DJ-ve më të njohur në botë, në këngën “Creep On Me” bashkë me French Montana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm