A ka efekte anësore botoksi? Përgjigjen na e jep ekspertja në Skomplekse

By

E premtja erdh dhe bashkë me të edhe edicioni i ri i Prive, e sigurisht që një episod i ri i Skomplekse nuk mungoi.

Kësaj here na erdhi një grua nga Ferizaj e cila kërkonte një freskim në pamjen e saj.

Ajo injektoi edhe botoks, e ndërkaq ekspertja, Dr. Rezana Saraçi Govori u përgjigj në pyetjet më të shpeshta që kemi rreth botoksit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm