Gashi lutet për shqiptarët (FOTO)

By

Në mesin e shumë të famshmëve që kanë shprehur ngushëllime dhe janë lutur për Shqipërinë, është edhe Gashi.

Reperi me origjinë shqiptare, ka bërë një status në Twitter e të cilin më pas e ka ripostuar në Instagram, në të cilin shkruan se po lutet për Shqipërinë.

“Lutjet e mija shkojnë për popullin tim në Shqipëri. Ende i shokuar nga ky lajm I tmerrshëm”, ka shkruar reperi.

Deri tani raportohet për nëntë viktima dhe rreth 600 të plagosur nga tërmeti që ka ndodhur gjatë natës në Shqipëri me 6.4 ballë të Rihterit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm