Nervozohet balerina shqiptare pas aludimeve: S’jam e fejuar me Albi Nakon!

By

Është përfolur jashtëzakonisht shumë për lidhjen midis balerinës e moderatores së TV Klan, Alba Hoxhës dhe Albi Nakos javët e fundit, por asnjëri nga të dy nuk i ka pranuar thashethemet.

Alba ka vendosur ta marrë situatën në dorë dhe me postimet e fundit në rrjetet sociale ka treguar që është beqare dhe ka pasur një reagim të ashpër karshi mediave që kanë raportuar gjatë tërë kohës.

“Fejesa është një shpikje. Asgjë nuk është e vërtetë dhe mjaft më me aludime të tilla!”’

Deklarata e saj nuk mbaroi me kaq, ajo foli edhe për marrëdhënien e dashurisë me Albin: “S’jam në marrëdhënie me Albin dhe nuk dua të flitet më për këtë” ,ka thënë balerina.

Image result for alba hoxha dhe albi nako

Artikuj të ngjashëm