Gara për hitin e verës? Elvana&Ardiani dhe Mozzik&Loredana publikojnë duetet

By

Dy projekte tejet të pritura muzikore janë pubikuar në të njejtin minutë, në prag mesnate.

Fjala është për bashkëpunimin mes Elvana Gjatës dhe Ardian Bujupit ‘Meine Liebe’ dhe këngën poashtu në gjermanisht të Mozzik dhe Loredanës ‘Eiskalt’.

Duket se kjo është një garë e fortë për hitin e kësaj vere mes artistëve teksa do jetë interesante për t’u parë se kush do ta marrë primatin.

Për t’i vlerësuar, ndiqni të dy këngët më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm