Ganja zbulon për herë të parë pse i mbeti hatri me Remzie Osmanin

By

Një nga banoret më të reja brenda shtëpisë së BBVK është Ganja.

Këngëtarja e hiteve të viteve të 90-ta bisedoi me banorët e tjerë dhe zbuloi një të pathënë nga raporti i saj me Remzie Osmanin.

Ajo thotë se me të i ka mbetur hatri për disa këngë dhe arsyen m und ta zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm