Një baba krenar! Meda ndan imazhin më të ëmbël me djemtë e tij

By

Meda është njëri ndër këngëtarët, i cili është mjaft i dashur dhe i pëlqyer për publikun.

Duke qenë se ka numër të madh të fansave, Meda tregohet mjaft aktiv në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të shumta.

Meda ka një karrierë të bujshme dhe një familje të madhe dhe shumë të bukur. I martuar me Lulen prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve, tre djem dhe një vajzë, dhe të dy ndajnë shpesh imazhe të familjes në rrjete sociale.

Meda kësaj here futet në mesin e tre djemve të tij, ku të gjithë janë shumë të buzëqeshur duke pozuar para kamerës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm