G4shi koncert në Kosovë?!

By

Reperi shqiptar G4shi ka publikuar një fotografi të reperit 2pac përmes të cilës ka paralajmëruar ardhjen e tij në Kosovë.

Larry Gashi ka shkruar: “Gjatë gushtit do jem në Kosovë, rezervoni biletat”.

Kjo nënkupton që reperi i “Karma” do të performoj para publikut tonë.

Së fundmi G4shi ka publikuar “What they know” dhe po ashtu ka lançuar linjën e tij të kapeleve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm