Dhurata Dora vjen me një projekt të ri

By

Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar sot projektin e ri.

‘Qikat e mia’ mban titullin kënga me tekst të vetë këngëtares e muzikë të A-Boom.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja.

Artikuj të ngjashëm