Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

By

Mirë se vjen në jetë Luis! Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e bukur e ndau vetë babai krenar me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ai publikoi një fotografi të dorës së të porsalindurit të tij ku shkruan: “Mirë se vjen në këtë botë djali ynë i vogël. Mami dhe babi të duan ty! Luis Sadiku”.

Më poshtë mund të shihni postimin e tij të plotë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm