Brikey paralajmëron shumë këngë (VIDEO)

By

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Brikenda, ka folur për shumë gjëra rreth karrierës së saj, eksperiencës në shtëpi dhe personales.

Ajo ka treguar se ka punuar në shumë projekte muzikore pas daljes nga BBVK.

Këngëtarja zbuloi se një këngë së shpejti vjen dhe është bashkëpunim, ndërkohë një tjetër është baladë.

Ajo poashtu ka folur për tipin e mashkullit që nuk e pëlqen por edhe për ndërhyrjet estetike.

Artikuj të ngjashëm