Capital T gati klipin me investime të mëdha, detajet (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Capital T ka publikuar një video në Instagram, ku në prapavijë dëgjohej kënga e tij e re.

Reperi ka dhënë disa detaje lidhur me këtë projekt i cili do të publikohet gjatë muajit prill.

Për muzikën e kësaj kënge është përkujdesur producenti Rzon ndërkaq tekstin e ka shkruar vet reperi.

Capital T edhe kësaj radhe ka vendosur që klipin t’ia realizojë produksioni Imagine.

Videoja e mëposhtme ju tregon saktë datën e publikimit të kësaj kënge solo si dhe informacione të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm