Floriani tregon pse ka pauzuar (VIDEO)

By

Ka kohë që Floriani nuk ka kënduar.

Këngëtari i cili u bë i famshëm në bashkëpunimin me Adrian Gaxhën “Ngjyra e kuqe” projekt i cili arriti shumë sukses në publik dhe në YouTube, ka zbuluar për Prive, arsyen pse ka pauzuar gjithë këto kohë.

Përveç kësaj, ai tregoi çfarë planesh ka për të ardhmen dhe kur të do dalë një projekt i ri nga ai.

Poashtu, Floriana tha se është penduar për një gjë në kohën kur është realizuar dueti me Adrianin.

Këto dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni përmes rubrikës “Qitja pikën” në kuadër të emisionit Prive.

Klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm