Festë për lindjen e nipit të Shyhrete Behlulit, ja çfarë atmosfere mbretëroi brenda festës magjike (VIDEO)

By

Shyhrete Behluli u bë sërish gjyshe dhe për këtë arsye ajo dhe shumë gra të famshme të estradës u mblodhën një një restorant për të festuar.

Teuta Selimi – ishte këngëtarja e përzgjedhur për të kënduar por mikrofonin e morën edhe kolegët e Shyhretës për ta nderuar në natën më të lumtur për vajzën e saj Njomzën, pasi solli në jetë një djalë të cilin nuk e kishte.

Festa nisi në orën 18:00 por mbaroi në orët e vona pasi mbretëroi një atmosferë e mrekullueshme.

Se çfarë ndodhi brenda dhe kush i uroi jetë të gjatë djalit, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm