Flori Geti e Bruno vijnë me këngën e re

By

Siç ishte paralajmëruar, sot është publikuar bashkëpunimi i ri Threedots-Babastars.

Dyshes, Flori e Geti që sollën muaj më parë ‘Dashni me raki’ i është bashkëngjitur edhe Bruno në këngën e cila quhet ‘Mori’.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm