KIDDA sjell pak nga kënga e re, ka edhe një pyetje (VIDEO)

By

“My Money” nga KIDDA është finalizuar dhe pritet që së shpejti të jetë gati për publikun.

Këngëtari publikoi pak nga kënga e re në një video të cilën e ngarkoi në llogarinë e tij në Instagram.

Artisti pyeti fansat nëse ishin gati për këtë projekt veror, për të cilin nuk ka dhënë detaje në lidhje me datën e saktë të lansimit.

“Summer 2018, a jeni gati”, shkroi KIDDA nën video ku shihet teksa këndon pak këngën./Prive.al

View this post on Instagram

#MYMONEY OUT NOW☀️🌴

A post shared by KIDDA (@theonlykidda) on

Artikuj të ngjashëm