Flet Shyhrete Behluli pasi mori pasaportën shqiptare (FOTO)

By

Para pak ditësh, Prive raportoi se Shyhrete Behluli, Mihrije Braha e Gold Ag, u pajisën me pasaporta shqiptare, dhënë nga Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Pas këtij lajmi, Shyhretja hyri në Instagram për t’i postuar dy prej tyre, njëra prej të cilave mendohet të jetë e bashkëshortit të saj Lulit.

“Sa e mirë shqiponja”, ka shkruar këngëtarja.

Fotoja mori goxha pëlqime dhe urime për pasaportën e cila do t’ja lehtësojë punën për të performuar jashtë shtetit të Kosovës./Prive.al

View this post on Instagram

Sa e mire Shqiponja 🇦🇱

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm