Flaka Krelani tejkalon problemet shëndetësore!

By

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, duket se ditët e fundit nuk ka qenë në gjendjen më të mirë të mundshme shëndetësore.

Kjo pasi ajo ka qenë e sëmurë me grip fakt ky i cili ndikoi edhe në aktivitetin e saj në rrjete sociale ku kishte disa ditë që ajo nuk postonte asgjë, përkundër herave tjera gjë të cilën e bënte rregullisht.

Sidoqoftë ajo duket se ka marrë tretmanet e nevojshme duke e rikthyer kështu gjendjen e saj në normalitet.

Ajo bëri të ditur se tashmë është shëndoshur dhe se nuk do të “durohet” duke treguar kështu se do i rikthehet rutinës së saj të aktivitetit në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm