Adelina Tahiri e bën nxehtë në Badoc

By

Këngëtarja Adelina Tahiri shpesh është komentuar për linjat e saj trupore.

Pavarësisht faktit se është njohur si një prej femrave më seksi të estradës, nuk kanë munguar shpesh as raportimet ku bukuroshja është vënë në shënjestër për celulitin apo peshën e tepërt.

Por, një set fotografik i realizuar sot në Badoc të cilin e ka përcjellur Prive e sjell Adelinën në top formë siç shihet edhe në fotot e mëposhtme të pa edituara në asnjë moment.

Ndryshe, një material për këngëtaren ju pret këtë të Shtunë ku mes tjerash, Adelina do flas edhe për tradhëtitë e përjetuara, dedikimin apo jo të projektit të fundit për Dardan Berishën dhe planet për të ardhmen. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm