Fjolla rrëfehet pas krizës, zbulohet lidhja e re e dashurisë

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka folur në një intervistë për Prive për herë të parë pas krizës së famshme.

Video e Fjolla Morinës javë më parë mori vëmendje të madhe, ajo tregoi peripecitë gjerë e gjatë si askush tjetër dhe në këtë periudhë ajo ndjeu mungesën e njerëzve të afër.

Por, Fjolla duket se tani është më e qetë dhe ka të reja përsa i përket jetës private.

Ajo ka konfirmuar se tashmë është një mashkull i ri në jetën e saj, e që po e bën shumë të lumtur.

Dëgjojeni intervistën e saj të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm