Era Istrefi publikon këngën e re me këtë artist të njohur nga Rusia

By

Një bashkëpunim të suksesshëm pak muaj më parë e solli me motrën e saj Nora Istrefin, ndërsa tani Era Istrefi ka publikuar këngën e re.

Bashkëpunimi i radhës nga këngëtarja, ka ardhur me një artist të cilin s’do e priste askush.

Bëhet fjalë për Eldzhey, një emër i ri në muzikë që po korr sukses ndërkombëtar e që vjen nga Rusia.

Era me reperin rus kanë lansuar këngën e përbashkët me titullin “Sayonara”, ndërsa kënga është e publikuar vetëm në versionin audio dhe pa videoklip, ndërsa kënga është lansuar në platformën Apple Music megjithatë edhe në Youtube në kanale të tjera e jo në atë të Erës. /Prive.al

Image result for eldzhey era

Artikuj të ngjashëm