Fjolla Morina provon veten në një fushë që s’do na shkonte mendja

By

Si këngëtare e njohim tash e disa vite por për që do vinte dita ta shohim në rolin e dizajneres, pak kush do e kishte besuar!

Por, Fjolla Morina, ekspresive ka guxim të hyjë edhe në ujëra të panjohur.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se në Shkurt, bashkë me Mr. Rex do të publikoj linjën e parë të veshjeve.

‘Në muajin e dashurisë” pikërisht me 14shkurt, unë dhe miku im @mrrex_fashiondo të bëjmë një sfilat të koleksionit tim të parë. Duart e arta të ReXit do të sjellin magjinë e “Ditës së të dashuruarve” mbi skenën e magjishme që do të vendoset në Hotel Plaza Tiranë’ – shprehet Fjolla në postimin e bërë.

Jemi gjithë sy e veshë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm