Fjolla Morina feston ditëlindjen: E bekuar mbi të gjitha me kokën lart…

By

Fjolla Morina feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja mbushi plot 33 vjet jetë dhe këtë e bëri të ditur vet përmes një postimi të gjatë dhe emocionues në Instagram.

Ai publikoi një fotografi në kohën kur ishte foshnje dhe shkroi: “Po hap edhe nje vit tjeter ne jeten time. E bekuar por mbi te gjitha me koken lart sepse po le pas nje vit ku nuk kan munguar momente te lumtura,te hidheruara,gezime,deshtime e sfida.
Por te gjitha keto me kane bere ate qe une jam sot,nje femer e fort dhe me karakter. Shume mirenjohese per te gjithe ato njerez qe me kane qendruar prane ne dite te mira dhe ato te keqija”.

Përveç kësaj, Fjolla falënderoi Zotin që i dha edhe një vit tjetër jetë.

Urime Fjolla./Prive.al

Artikuj të ngjashëm